Artevo logi

Rehau jaunākās paaudzes logu sistēma - Artevo logi

Artevo logi ir jaunākās paaudzes logu sistēma, ko piedāvā REHAU, kas ir pazīstams kā inovatīvu un kvalitatīvu logu un durvju sistēmu ražotājs. Šīs sistēmas galvenās iezīmes ir moderns dizains, augstākās kvalitātes materiāli un izcilas siltumizolācijas īpašības, kas atbilst pat visstingrākajām energoefektivitātes prasībām.

Artevo logu sistēma ir izstrādāta, lai apvienotu estētiku ar funkcionalitāti, piedāvājot plašu krāsu un pabeigšanas iespēju klāstu, kas ļauj tos viegli pielāgot dažādiem fasādes dizainiem un interjera telpām. Logi ir aprīkoti ar augstas kvalitātes blīvējumiem un furnitūru, kas nodrošina izcilu skaņas izolāciju un drošību.

Viena no Artevo logu sistēmas inovācijām ir to "Design-Line" profili, kas nodrošina gandrīz bezrāmju izskatu, kas ir īpaši pievilcīgs mūsdienu arhitektūrā. Tāpat tiek uzsvērta ilgtspējība, izmantojot ilgmūžīgus materiālus un ražošanas procesus, kas samazina vides ietekmi.

Artevo logi ir piemēroti gan jaunbūvēm, gan renovācijas projektiem, un tie ir pielāgojami klientu specifiskajām vajadzībām. REHAU ar Artevo logu sistēmu piedāvā risinājumu, kas ir gan estētiski pievilcīgs, gan tehniski progresīvs, nodrošinot mājokļiem ilgtermiņa vērtību un komfortu.

Artevo logi